shirt

0

Sinu korv

Sushi Plaza IZAKAYA – meie uus nägemus ja Teie uus kogemus

22.03.22

IZAKAYA on justkui Tokyo – Jaapani kõige usinam linn, kus päevavalguses toimub kõik reeglitepäraselt, rangelt ja mööda joont, aga õhtupimeduse saabudes ja neoonvalguse paistel kukuvad maskid ja kõik muutub vabamaks. Sellel hetkel muutub linn ja linnaõhk saab täiesti uue mõtte, sest see on aeg, kus elatakse ennast välja. Kõige selle saatel avavad uksed underground söögikohad, baarid ja klubid, mis on täiesti kastist väljas.

Sellise kontseptsiooniga oleme ka meie avanud oma uue lokaali, kus nädala sees saab tellida meie tavapärast take-away menüüd, kuid alates neljapäeva õhtust kuni laupäeva südaööni katame lauad ja võtame sahtlist välja oma eksklusiivse menüü, mida saab ainult proovida kohapeale tulles.
See menüü pakub Jaapani maitseid, mis on täiesti kastist väljas. Samuti oleme valmis pannud Teie jaoks meie tippteenindajad, Jaapani vimkaga kokteilid ja DJ-d, kelle muusika paneb alati õlad liikuma.

See on midagi täiesti uut Sushi Plaza poolt tervele Tallinna restoranimaastikule. Meie eesmärk on alati olnud pakkuda mitte lihtsalt väga head kogemust, vaid ka seda, mis tekitab uusi tundeid ja mis jäävad Teile alatiseks meelde!
Kutsume Teid avastama, kas üllatame Teid piisavalt ja suudame Teie südame uutmoodi põksuma panna.
Loodame südamest, et meie vaev ja erilisus jääb Teile meelde!

IZAKAYA asub Vana-Kalamaja 1o ja on avatud N 17-00 & R-L 17-01!

Sushi Plaza Kalamaja Take-Away töötab P-K 10-22, N-L 10-16!

IZAKAYA laua broneerimiseks palume helistada +372 5300 8362

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.