shirt

0

Sinu korv

Kuidas kõik alguse sai

Sushi Plaza, mis pakub uhkusega Tallinnas kõige suuremat valikut originaalset ja klassikalist sušit, tõusis kohe pärast avamist 2013. aastal tähena kohalikku restoranitaevasse. Juba esimese tegevusaasta jooksul sai ühest restoranist kaks ning 2018. aasta lõpuks saavad sušisõbrad nautida maki’t, mis viib lausa keele alla, tervelt kolmes restoranis.

Mis on meile tähtis

Vaheldusrikkus lisab elule värvi ja mis puutub põnevatesse maitsekooslustesse, siis meie köögis on neid varuks rohkem kui küll. Suurepärane teenindus kumab läbi kõigest – alates mitmekesisest toiduvalikust kuni sooja vastuvõtuni, mis ootab sind meie restorani sisse astudes.

Alati teie teenistuses

Meie kokkade jaoks pole midagi tähtsamat kui hea sushi ja naeratused ning seepärast on kindel, et iga viimane kui maki on valmistatud erakordse hoole ja armastusega.

Kolm särtsakat restorani

Nii turistid kui ka kohalikud on vaimustuses sellest, kui kirglikult me oma töösse suhtume. Broneeri laud veebis, et sa ei peaks meie menukasse restorani tulles vabade kohtade pärast muretsema.

Vimkaga klassika

Meie köögis on au sees loomingulisus ja seepärast võite olla enam kui kindel, et meie kordumatud road pakuvad maitsemeelele värvikaid elamusi.

Meie meeskond

Kalamaja vägede juhataja

Yana Lvova
Izakaya restorani juhataja
Üritused, broneeringud ja koolitused
yana@sushiplaza.ee

Ülemunistaja

Maksim Kartševski
Asutaja
maksim@sushiplaza.ee

Korrapidaja

Katrin Tambur
katrin@sushiplaza.ee

Tagasiside, ideed ja muud toredad mõtted

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.