shirt

0

Sinu korv

Naudi oma lemmikuid ja kogu soodustusi Sushi Plaza kodulehelt!

08.08.23

Meil on rõõm anda teada uuest boonusest, mis muudab Sinu restoranikülastused veelgi meeldivamaks ja soodsamaks! Nüüdsest kogud iga Sushi Plaza kodulehelt tehtud tellimuse pealt 10% Sushi Plaza krediiti. See tähendab, et mida enam sa tellid meie maitsvaid roogasid, seda rohkem teenid endale krediiti tulevaste naudingute tarbeks.

Aga see pole veel kõik! Lisaks krediidi kogumisele on meil ka teine eripakkumine just Sinu jaoks. Kui teed kodulehelt kaasatellimuse, anname kaasa kupongi, millega on järgmine restoranis kohapeal tehtud vähemalt 15€ väärtuses tellimu lausa 5€ soodsam! See on suurepärane võimalus proovida uusi maitseid ja nautida oma lemmikuid meie hubases atmosfääris.

Ära jäta kasutamata võimalust nautida imelisi maitseid ja säästa samal ajal oma lemmiktoitude pealt. Sushi Plaza on alati valmis pakkuma Sulle parimat, olgu see siis Sinu kodus või meie hubases restoranis.

Vaata meie laia valikut ja telli juba täna – nii saad nautida maitsvat sushi’t ja paljusid teisi hõrgutisi mitte ainult kodus, vaid ka meie restoranis eriti meeldivate hindadega!

Ootame Sind nautima Sushi Plaza maitseid!

Parimate soovidega,

Sinu Sushi Plaza!

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.