shirt

0

Sinu korv

Sushi Plaza otsib tegusaid teenindajaid

15.06.22

Sushi Plaza ootab oma meeskonda tegusaid ja särasilmseid teenindajaid.

Töö peamised eesmärgid on anda oma panus meeskonnatööse ning parimasse klienditeenindusse kui elamusse, kus tähelepanu on avatusel, sõbralikkusel ning hoolivusel. Pakume töökohta nii olemasolevasse Narva mnt restorani kui ka värskelt avatud Kalamaja restorani, kus on uus ja põnev konseptsioon.

Sobid meie meeskonda, kui Su peamised väärtused on ausus ja töökus, su suurim soov on pidevalt avastada, oled valmis võtma
vastutust, julged iseseisvalt tegutseda ning suudad ka väljakutsuvates olukordades leida positiivse lahenduse. Kui Sinu jaoks on põnev olla teenindusmeeskonna arengu keskel, siis oled leidnud õige koha! Kasuks tuleb varasem kogemus teenindajana, töö baaris ning analüüsivõime ja tahe õppida.

Sind ootab töö meeskonnas, kus väärtustatakse iga liikme panust, panustatakse heale koostööle ning üksteise motiveerimisele. Me pakume Sulle toetavat kasvukeskkonda, paindlikku graafikut ja huvitavaid väljakutseid.

Lisaks töötasule pakume ka erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi, sporditoetust, partnerite soodustusi, tasustatud lõunaid ja pause ning tasuta lõunasööki.

Kas tekkis huvi?

Anna meile teada oma soovist – viktoria@sushiplaza.ee

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.