shirt

0

Sinu korv

Püsi lainel

Et sa ei magaks maha Sushi Plaza kordumatuid pakkumisi või üritusi ja et hoida end kursis kõige värskemate uudistega, liitu meie püsikliendiprogrammiga. Meie sushisõprade pere liikmetele on toit soodsam ja lisaks üllatame neid kogu aasta vältel paljude eripakkumistega. Kliendikaarti on võimalik registreerida ainult restoranides ning registreerimisel tuleb tasuda 5€ registreerimistasu.

Kliendikaardi eelised

  • Narva mnt ja Viimsi restoranis hinnaalandus 7% nii kaasatellimuste kui ka kohapeal söömise puhul (v.a kodulehelt tehtud tellimused - neile kehtib boonuspunktide süsteem).
  • Narva mnt ja Viimsi restoranis hinnaalandus sünnipäevanädalal 15% ( v.a kodulehelt tehtud tellimused).
  • Meie sushipere värskeimad uudised
  • Restoranidest on võimalik osta ka Sushi Plaza kinkekaarte 10€ ja 15€ väärtuses

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.