shirt

0

Sinu korv

Sushi Plazas on nüüd 8tk sushirullid!

05.02.24

Kas Sa oled juba uudist kuulnud? Hommikuses uudiskirjas andsime teada muudatusest meie menüüs. Sushi Plaza pakub nüüd 8tk sushirulle!
Tänasest on valikus:
Philadelphia 8tk, California 8tk, Kutcharo 8tk, Kirishima 8tk, Kana tempura 8tk, Lõhe tempura 8tk, Hiidkreveti tempura 8tk, Lumekrabi tempura 8tk, Daibosatsu-Jima 32tk, Haku-Jima 32tk

Kui ikkagi soovid 5tk sushirulle, siis need on saadaval restoranis kohapeal, Sushi Plaza kodulehel ja äpis. Kuid pane tähele, et Wolt’ist ja Bolt Food’ist neid enam tellida ei saa.
Selleks, et otsuse tegemine lihtsam oleks, vaata kodulehelt uued valikud oma silmaga üle!

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.