shirt

0

Sinu korv

Ära jäta sushi tellimist viimasele minutile!

05.12.23

Aastavahetus on kiiruga lähenemas ning kogemus on näidanud, et see on Sushi Plaza kõige töisem päev. Kuna 31. detsembri tellimuste limiit saab tihtipeale täis juba kuu esimeses pooles, siis palume Sul oma soovid teele panna enne 25.12 📲 info@sushiplaza.ee. Nii jõuavad Sinu lemmikud sushirullid peolauale õigeks ajaks. Ära unusta märkida, millisesse restorani soovid oma tellimusele järgi tulla!

Kui Sulle tuleb tellimuse tegemine meelde pärast meie antud kuupäeva, helista soovitud restorani ja saad teada, kas Sinu tellimusele on veel ruumi või mitte.

Pane tähele, et Sushi Plaza restoranidest on võimalik 31.12ks tellida vaid sushisid (futomakid, hosomakid, küpsetatud sushid, tempurad) ning nigirisid.

Aasta viimasel päeval oleme avatud:
Narva mnt 11:00 – 20:00 / Viimsis 11:00 – 18:00 / Kalamaja Take-Away 11:00 – 18.00.
01. jaanuaril on kõik restoranid suletud!

NB! Izakaya restoran on suletud 31.12 ja 01.01!

 

Head vana aasta lõppu!
Sinu Sushi Plaza

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.