shirt

0

Sinu korv

Nüüd kogud tellimustelt 15% cashback'i!

02.11.23

Novembrikuust tõstsime Sushi Plaza kodulehe cashback’i protsenti!

Nüüd kogud iga oma Sushi Plaza kodulehe kaudu tehtud tellimuse pealt 15% boonust, mida saad kasutada oma järgmise tellimuse eest tasumiseks. Kogu protsess on väga lihtne. Vali kõik soovitud tooted ja suundu ostukorvi, kus saad sisestada oma telefoninumbri, millega aktiveerid oma virtuaalse Sushi Plaza kliendikaardi. Kui Sul on juba varasemalt boonusraha kogunenud, saad valida, kas soovid seda tasumisel kasutada või jätkad kogumist.

Pane tähele, et boonusraha saad kasutada 14ne päeva jooksul. Pärast seda läheb summa nulli või väheneb 14 päeva tagasi kogutud summa võrra.

Vastused korduma kippuvatele küsimustele leiad siit.

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.