shirt

0

Sinu korv

Kutse Izakaya restorani terrassi ametlikule avamisele

04.07.23

Kui oled jaapani toidu austaja ja otsid uusi maitseelamusi, siis Izakaya on see koht, kus saad avastada midagi seninägematut.

Sushi Plaza Izakaya restoran pakub oma külalistele autentset jaapani kööki, viies nad otsekui Tokyosse. Menüüst leiab hõrgutisi, mida Eestis varem pole kohanud. Kõik sushirullid on valmistatud värsketest ja kvaliteetsetest koostisosadest ning nende maitse on tõeliselt eksklusiivne. Lisaks sushile pakutakse ka mitmekesiseid eelroogasid, nagu näiteks meie kuulus ramen ja üllatav nori taco.

Tahame jagada oma rõõmu teiega ning tähistada terrassi ametlikku avamist 7. juulil. See saab olema eriline õhtu täis maitsvaid hõrgutisi, meeldivat seltskonda ja suurepärast atmosfääri. Tule meile külla, naudi suurepärast jaapani toitu ning meie külalislahkust.

Ootame sind avapeole kell 19:00 Sushi Plaza Izakaya restoranis aardessil Vana-Kalamaja 10. Võta kaasa sõbrad ja perekond ning avasta uusi maitseid. Broneeri laud juba täna ja valmistu unustamatuteks maitseelamusteks!

Liitu meiega sel erilisel õhtul ning koge midagi unikaalset jaapani köögist. Oleme kindlad, et see jääb sulle meelde veel pikaks ajaks.

Kohtumiseni Sushi Plaza Izakaya restoranis!