shirt

0

Sinu korv

Izakaya otsib oma meeskonda teenindustalente

21.03.23

Sushi Plaza on restoran, kus väärtustatakse arengut, ausust, oskust tähele panna ning positiivset suhtumist ja soovi raamidest välja astuda.

Meie ettevõte kasutab meeskonna juhtimiseks ja arenguks mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud meetoteid, millest mõned on väljatöötatud Simon Sineki, Gary Vaynerchuki, Brené Browni ja Osho poolt.

Sobid meie meeskonda, kui Sinu suurim soov on pidevalt avastada, oled valmis võtma vastutust, julged iseseisvalt tegutseda ning suudad ka väljakutsuvates olukordades leida positiivse lahenduse. Kui Sinu jaoks on põnev olla teenindusmeeskonna arengu keskel, siis oled leidnud õige koha.

Kasuks tuleb varasem töökogemus teeninduses.

Sind ootab töö meeskonnas, kus väärtustatakse igat liiget ja tema isiklikku arengut, eeldatakse heatahtlikkust, isikupära ja tähelepanelikkust ning pakutakse toetavat kasvukeskkonda, asjakohast töötasu, boonuseid ja soodustusi meie koostööpartneritelt.

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile – yana@sushiplaza.ee

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.