shirt

0

Sinu korv

Aastavahetus Sushi Plazas

28.12.22

Kui soovite tellida Sushi Plaza maitsvaid sushirulle, et tähistada aastavahetust, tehke oma tellimus juba täna, sest me võtame vastu vaid piiratud arvu tellimusi. Pane tähele, et Narva mnt ja Viimsi restoranidest on võimalik 31.12 tellida vaid sushisid (Futomakid, Hosomakid, küpsetatud sushid ja tempurad) ning nigirisid.

Kui on siiski soov tellida ka ramenit, doni, poket, mõnda eelrooga või magustoitu, kostitab teid Kalamaja Takeaway, kes võtab 31. detsembril vastu tellimusi ka telefoni teel – (+372) 5300 8362

 

Aasta viimasel päeval oleme avatud Narva mnt 12:00 – 20:00 / Viimsis 11:00 – 18:00 / Kalamajas 11:00 – 20:00 ning 01. jaanuaril on kõik restoranid suletud.

Head uut aastat!
Sinu Sushi Plaza

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.