shirt

0

Sinu korv

Sushi valmistamise meistriklass

13.06.24

Sushi Plaza ootab Sind taas sushi valmistamise koolitusele.

Võta kaasa 6-20 sõpra ja tule veeda 2-3 tundi meie seltsis.
Koolituse läbimiseks pakume enda poolt tooraine ning töövahendid – lõikelaud, riisimatt ja nuga.
Meistriklassi läbimisel valmistame ühe Futomaki, väiksemad traditsioonilised Hosomakid ning kaks nigirit. Kõik muidugi Sinu enda välja valitud komponentidega, mille saad hiljem ära süüa või kaasa võtta.

Rullide meisterdamise ajal jutustab kokk Sulle sushide ajaloost, Sushi Plaza sushirullide valmistamise meetoditest, kuidas kodus kõige maitsvamaid rulle kokku keerata ning kust tasub soetada kõige kvaliteetsemat toorainet.

Koolituse maksumus on 60€/inimese kohta, mis sisaldab lisaks eelpool mainitule vabalt valitud jooki (Choya ploomi vein, Kirin, karastusjook).
Aja broneerimiseks kirjuta meile – specials@sushiplaza.ee

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.