shirt

0

Your cart

New Years Eve in Sushi Plaza

28.12.22

If you’d like to order Sushi Plaza’s delicious sushi rolls to celebrate New Year’s Eve, place your order today as we only accept a limited number of orders. Please note that only sushi and nigiri can be ordered from Narva mnt and Viimsi restaurants on 31.12.

However, if you would like to order a ramen, don, poke, an appetizer or dessert, Kalamaja Takeaway will be happy to take your order by phone on 31 December – (+372) 5300 8362.

On the last day of the year, we are open on Narva mnt 12:00 – 20:00 / Viimsi 11:00 – 18:00 / Kalamaja 11:00 – 20:00 and all restaurants will be closed on January 1st.

Happy New Year!
Your Sushi Plaza

Liitu meie hõrgutava uudiskirjaga

Kui liitud meie uudiskirjaga, oled alati esimeste seas, kes saavad teada meie kuumadest pakkumistest ja erakordsetest üritustest. Olgu selleks kasvõi meie populaarse sushi valmistamise meistriklass, mis on saanud paljude osalejate kiitva tagasiside. Me mõistame, kui väärtuslik on sinu aeg ja tähelepanu, seega lubame, et ei spämmi su postkasti. Kirjutame sulle ainult siis, kui meil on päriselt midagi huvitavat ja olulist jagada. Meie eesmärk on pakkuda sulle vaid parimat sisu, mis muudab su päeva paremaks ja rikastab su kogemusi.